| krystyne a întrebat:

Buna tpu...imi puteti spune si mie niste surse de poluare va rog? big grin

Răspuns Câştigător
| IIIgabytzu18Q a răspuns:

Buna..autoturismele,uzinele,fabricile,incendiile,uitete aici sa te convingi http://www.high-health.info/aer/poluarea/principalele-surse-de-poluare.htm

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Masinile,uzinele,fabricile,

| ilfenomeno18 a răspuns:

Daca nici surse de poluare nu mai gasim atunci inseamna ca e nasol, masinile, centrale nucleare, dezastre naturale

| miky23 a răspuns:

Fabricile,uzinele,transporturile,eruptile vulcanice, incendii naturale, furtunile de praf

| krystyne explică:

Mersi pentru raspunsuri:*

| DenisaPapusika a răspuns:

Autoturismele fabricile uzinele, eruptile vulcanice! Atat sunt am cautat pe net Apropo miky23 furtunile de praf nu suntlaughing