| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Vreau si eu niste exemple de surse de poluare a apei...mai ales in iasi...

Răspuns Câştigător
| maiabia1995 a răspuns:

Fabrici, fumul de la masini, oameni care arunca harti pe jos. etc

9 răspunsuri:
| psycho_5607 a răspuns:

A apei? Fabrica de antibiotice mi se pare ca arunca deseurile in raul de langa ea. Nu mai stiu daca si acum fac la fel.

| antonia12 a răspuns:

Depozitarea gunoaielor in albile raurilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cauta si tu, ce nu gasestilaughingnici eu si maine ne verifica:-ss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cauta si tu, ce, nu gasesti?laughingnici eu si maine ne verifica:-ss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sorry acelasi lucru caut si eu si nu gasesc nici una nu stiu de unde vn asta cu cu poluarea apei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poluarea apelor, poluarea mediului poluare solului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eliminarea substantelor chimice in mari si oceane si vapoarele fara filtru

| badbitch a răspuns:

Depozitarea gunoaielor in albiile raurilor, fabricile, automobilele pe baza de benzina si gaz.
Cam atata stiu deocamdata da daca-mi mai aduc aminte revin cu idei noi...

| Andrei_Eliza_1990 a răspuns:

Otravirea pestilor in apa