| StefanN1 a întrebat:

Buna ziua
Sunt anul I de master la Ingineria Mediului, caut programe de protectia mediului ca voluntar sau stagiu de practica.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MitroKta a răspuns:

Incearca la world wide fund(wwf). Au si in Romania reprezentanta. De pe site-ul lor stiu ca poti sa te inscrii si ca sa pleci voluntar in strainatate.
Uite site-ul lor la sectiunea voluntariat:
http://romania.panda.org/ce_poti_face_/voluntariat_la_wwf/

3 răspunsuri:
| BencheaAdelin a răspuns:

Trebuie sa zici orasul dar poti strangi gunoaie de pe strazi si altele de la anumite fundati

| Alincs3333 a răspuns:

Strangi gunoaie de pe strazi si altele de la anumite fundati

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Alincs3333):

Tu nu poti fi civilizat? Raspunde numai daca ai ceva de spus punctual, nu mai bate campii.