| MenCool a întrebat:

Care e riscul ca pamanatul sa fie inghitit de o gaura neagra

Răspuns Câştigător
| Nik a răspuns:

Nu prea cred in asta

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Acelasi cu riscul de a te lovi pe tine o racheta cosmica!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1/100000000000000000000 si mai departe.

| Lαααα a răspuns:

@MadNNNeS...Nik mi-a furat raspunsurile si a luat si funde pe ele. angryangry
Copil nebun`!laughing

| Petronela a răspuns:

Nu se va intampla asta

| StopTheWar a răspuns:

0, 01%

| MadNNNeS a răspuns:

Care e sansa ca tu sa ai 2 conturi? 100% va rog sa va uitati la profilul lui Nik si sa vedeti de la cine a luat el 6 fundite sau cate are?laughing

| jakkk a răspuns:

Ma nu va mai uitati la discovery.

| 5052180412605216905480 a răspuns:

Riscul Pamantului sa fie inghitit de o gaura neagra va fi atunci cand Soarele se va stinge peste 6 miliarde de ani.Atunci Soarele se va preface antr-o gaura neagra si v-a anghiti Pamantul.Si mai este un risc atunci cand galaxia Andromeda se va apropia de Calea Lactee.Aceasta apropiere v-a trezi gaura neagra din centrul galaxiei si v-a ancepe s-a inghita toate stelele inclusiv si Soarele ampreuna cu Pamantul!