| WildNature a întrebat:

Daca acum as vrea sa traiesc in padure, in ce padure as putea locui? Pentru ca sunt paduri care nu te lasa sa faci foc etc., eh eu caut paduri in care poti trai, sa faci foc si sa vanezi. Unde gasesc paduri din astea in lume, in special in Europa?

Răspuns Câştigător
| JohnMcPraise a răspuns:

In padurile din nordul romaniei la granita cu Ukraina poti face cam ce vrei, atata timp cat nu ucizi pe cineva sau ceva de genul.

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

In Jungla Amazoniana ar fi ideal. Ca e loc mult, poti sa te desfasori in voie. Iti trebuie pasaport si ceva bani de avion. Si un rucsac, bineinteles, cu ceva merinde. N-ar fi mare lucru.

| dearjulian a răspuns:

În România. Hai să vorbim!

| vicentiuu a răspuns:

Legat de intrebarea ta:
De ce vrei sa traesti in padure?
Ai experienta in padure?
Sti sa-ti procuri mancarea in padure?
Google Earth e un bun loc sa cauti o zona preferata. Eu m-am gandit sweden. Dar as vrea sa incerc vara asta in Ro.

| dearjulian a răspuns (pentru vicentiuu):

Hai să vorbim!