| Alexandru98 a întrebat:

Daca vrei sa fii voluntar intr-un proiect numit,, FIINTELE UMANE NU AU PRET,, ce intrebari ar trebuie sa-ti puna ca sa intri in echipa?
Una din intrebari este Ce inseamna traficul de persoane?(puteti sa-mi dati pe scurt o definitie sau cu cuvintele voastre)

mai astept alte intrebari si repede

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Te poti documenta de aici: http://www.scritube.com/......681717.php

| Leopoldina a răspuns:

TDP=actiuni ale unor oameni cu severe probleme de abordare a vietii, in care sunt folosite persoane precum obiecte in vederea imbogatirii. ceea ce e inuman si inacceptabil.ar merita arsi pe rug

| adrianFCB a răspuns:

Traficul de persoane inseamna ca traficantii le folosesc pentru a face bani