| anonim_4396 a întrebat:

Caut persoane novice (incepatoare), dornice sa invete web design. Motivul este de a face o echipa de oameni care sa lucreze in acelasi stil pentru a putea face pe viitor proiecte de calitate. Cei interesati cu adevarat puteti sa imi trimiteti un raspuns pe: seularts@gmail.com, unde sa specificati ce cunostinte, in materie de web design, aveti pana la ora actuala (html, php, photoshop, etc.).

Tot ce trebuie sa faceti este sa va devotati lucrarilor voastre, sa sascrificati pe zi cam 2 ore din viata voastra si sa fiti persoane serioase cand este vorba de un proiect ce trebuie finalizat cap-coada. De asemenea nu exista limita de varsta si nu voi face discriminari catre persoanele care stiu doar 1% web design (tratez toti membrii echipei la acelasi nivel ca mine).

Astept raspunsurile voastre pe adresa de gmail specificata mai sus.

1 răspuns:
| owneriest a răspuns:

Sunt webdesigner incepator nu demult am primit certificatul
si as vrea sa particip intr-un proiect de genul acesta