| ☼loli☼ a întrebat:

De la ce varsta se poate face voluntariat?

Răspuns Câştigător
| damav a răspuns:

Banuiesc ca la 18 ani pentru ca atunci raspunzi de deciziile tale

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Poti si mai devreme de 16!

| shineofblood a răspuns:

Eu am facut de la 15 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 16 ani.Mai citeste.http://209.85.135.132/......tp?/search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legal de la 16.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna loli :* dk ink mai esti interesata sa faci parte dintr'un voluntariat... te invit in sport pentru viata, asociatie initiata de gabriela szabo :) www.blogpentruviata.ro dk esti interesata intra pe id'u meu mihaella_92 te pup

| ina a răspuns:

Eu am 14 ani si fac voluntariat de un an si ceva.Deci cand esti destul de responsabil, crezi ca poti comunica cu toata lumea fara probleme si duce la bun sfarsit sarcinile care iti vor fi incredintate poti sa te apuci de voluntariat.

| franklyn a răspuns:

De la 18 ani pana la 25...

| TwilightSavedMyLif3 a răspuns:

18 cred.