| IncaCaut a întrebat:

Doreste cineva din Brasov un catel de plus?

Catelul e destul de mare 1m+lungime si 40 cm latime.
Recunosc, catelul e destul de vechi, are cam 10 ani si a strans praf xD.
Dar a fost pastrat in conditii decente.
A fost al verisoarei mele si cumva m-am pricopsit cu el. La mine sta degeaba in balcon si strange praf [cum de altfel a facut si in casa buniciilor unde a fost "mutat" de cand a fost primit].
Catelul e in stare buna si dupa putina "scuturare" poate fi folosit.
Prefer sa fiu contactat de o familie care isi doreste catelul pentru copil/nepot/var chiar nu conteaza.
Va rog frumos. Daca ar fi fost ideea de aruncat la gunoi, as putea sa o fac singur. Prefer sa fac un copil sau mai multi fericiti.
In comert sigur nu se gaseste asa ceva sub 800 de lei.
Catelul va veni "donatie". Am sunat la orfelinate sa intreb daca primesc catelul pentru copii, dar raspunsul a fost prompt, fara factura fiscala/bon nu il pot primi.
Astept raspuns [voi citi mai greu pentru ca nu folosesc de mult timp forumul].
Nu stiu daca e ok sa las nr de telefon in intrebare asa ca nu o voi face, dar va rog sa raspundeti [in special cei care aveti copii sau il doriti pentru niste copii].

MULTUMESC ANTICIPAT!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune anuntul pe FB-ul sau instagramul tau.
In general, donatiile de jucarii necesita o spalare sau curatare chimica in prealabil.

| McGregor788 a răspuns:

Dacă nu se găsește vreun doritor aici încearcă pe grupuri de Facebook dedicate orașului tău. Asta in caz de vrei sa 'scapi' mai devreme de jucărie e o alegere bună.

| IncaCaut explică (pentru McGregor788):

Foarte tare xD
Sa sti ca nu imi voi face cont si pe FB doar pentru asa ceva.

| McGregor788 a răspuns (pentru IncaCaut):

Ok nu-mi pasă, eu ti-am dat doar o idee atat. Frate eu zic sa il vinzi daca sub 800 de lei nu se mai găsește, dupa cum menționezi si tu. Dacă nu și nu du-te cu el la Coresi la Noriel, lasa l acolo si fugi csz laughing