| baba a întrebat:

Duminica viitoare am vrea să mergem la o casă de copii să ducem jucării & ce mai avem. E cineva din Bucureşti care vrea şi poate contribui cu ceva?

12 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Salut
am un sac de plusuri si, sunt din Bucuresti?

| SweetCandy a răspuns:

Eu vreau sa contribui, insa sunt din phstraight face
ff frumoasa initiativa tahappyfelicitari!

| ViVi a răspuns:

Imi pare rau ca nu sunt din Bucuresti
daca as fi as mergehappy

| ViVi a răspuns:

Da eu sunt din suceava eu am mers anul asta cu clasa mea happy am daruit dulciuri si jucarii
eu nu am jucarii ca am 14 ani dar am luat de la verisoara mea...
happy o zi buna

| kathessa a răspuns:

Du-te mai bine intr-o parohie de pe linga Bucuresti. La casele de copii din orase se mai duce de bine, de rau vreo firma, vreun Piedone. Acolo nu merge nimeni. Ai idee citi copiii desculti gasesti? Iti dau si o idee: comuna Curcani, Giurgiu. Intreaba de parintele Stefan.
Daca ai nevoie de mine, sa spui.

| baba explică:

@aNa sunt sigură că poţi lua legătura cu o casă de copii din zona ta... asta dacă vrei să dăruieşti nişte jucărele.

| baba explică:

@sweetcandy hey! strânge chestiuţele pe care le ai şi sigur găsim cumva să ajungă la Bucureşti. Sunt atâţia oameni care fac zilnic naveta Ploieşti - Bucureşti. Poate te poţi ruga pe cineva...

| baba explică:

@auran până la urmă nu s-a lipit multă lume de iniţiativa asta. Aşa că am rămas doar eu şi cu o prietenă care mergem duminică la o casă de copii de pe lângă Parcul Carol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua as dori si eu jucarele si hainute daca aveti in plus.sunt o mamik cu 2 fetite din rm sarat, nu-mi mai permit sa cumpar nici macar pentru scoala va rog frumos daca doriti sa ne contactati la 0761665161

| karamea a răspuns:

Suuuper! mi-ar placea dar din pacate nu stiu ce program am duminica sad

| karamea a răspuns:

Intrebarea mea e... daca ati mai fost?

| reinhardtlaura28_1289 a răspuns:

Eu una si sotu meu suntem din Bucuresti si vrem sa stim daca mai este valabil ce ai scris tu noi vrem sa mergem si sa le aducem si jucarii si hainute pentru ei.