| GaZaTaCeTeIuBeStE a întrebat:

Eu ma joc metin2 united. si de ieri cand merg in desert in v2 si mai ales in padurea rosie pentru ca acolo cresc nu imi apar monstri da imi apare ca ei dau in mine. e ca si cum ar fi inviziblili. si la ceilalti jucatori le apar monstri. is pe shapir la albastri. plzzzz ajutati-ma. dau funidta.

Răspuns Câştigător
| Darkmoonight a răspuns:

@ionutz nu merge metin2 united si eu am vrut sal instalez dar imi apare o eroare si littleshamy99 s-ar putea sa fie o problema de server o fost probleme de genu asta de o mie de ori pe ro en sau uk nu-ti fa griji asta nu e o problema se va rezolva daca nu se rezolva doar contacteaza un administrator si va rezolva problema... sper ca te-am ajutat!

323 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te ajut fraiere ca acolo am fost si la mine sunt invizibili, dar eu pot sa-i bat ca nem cumparat ceva si pot sa ii vad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti bou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey am si eu o intrebare mie imi spune langa ch1, 2 ca e offline de ce si pe deasupra l-am si instalat din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Ai netu slab

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai bug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul actual va merge serverul elios?happy Mie nu-mi merge si nu da nici-o eroare nimic...eu am senzatia ca se opreste de cateva ori pe zi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing
instaleazal din nou mie mi-a mers putin si imi apare offline ce sa fac care stie dau fundalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahahalaughing pai daca iti mere offline, nu-ti creste xp-ul cand se reporneste srv...deci aiurea...totusi baga-mi id-ul sa vorbim happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutati-ma va roggggggggg cum schimb parola la cont e de lvl 119 daca imi spuneti va dau iteme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi fa-ti un nou cont si vezi daca se vad si joaca pe ala noul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica configurerile windousului si ale jocului daca nu merge veriica daca la download a esuat ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigura ca contul nu merge faceti alt cont si va merge asa am cacut si eu si am lvl 110:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu ai destul loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti merge bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E lag

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai lag prea mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norocbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba copii prosti ca sa nu-ti mai faca asa trebuie sa stergi metinul apoi sal bagi iar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-ai scos bun desteptule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu raspunsul dar sunt sigur ca de atata timp l-ai gasit si uh...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut problema am asteptat 3 zile si a trecut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane este un bug dai un unninstal la joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Men daca face asa baga menti2 United iar ca asa merge. Crede-ma asa imi facea si mie dar cand l-am bagat iar a mers si vedeam mobii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti alt cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei si eu joc united sunt pe nemesis la rosi am lvl 93 si nu mi-se mai deskide pagina de start ce fac plzz HELP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mai instalati odata metinu united si o sa mearga va zic eu asa era si la mine dar acum l-am mai instalat odata si gata cine are sa-mi dea un cont de 100 ii dau id unui GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ti-a dat gm ban
]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma puteti contacta la idul versace_v27 pls ziceti-mi un administrator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We frate schimba serveru
tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba serveru