| GaZaTaCeTeIuBeStE a întrebat:

Eu ma joc metin2 united. si de ieri cand merg in desert in v2 si mai ales in padurea rosie pentru ca acolo cresc nu imi apar monstri da imi apare ca ei dau in mine. e ca si cum ar fi inviziblili. si la ceilalti jucatori le apar monstri. is pe shapir la albastri. plzzzz ajutati-ma. dau funidta.

Răspuns Câştigător
| Darkmoonight a răspuns:

@ionutz nu merge metin2 united si eu am vrut sal instalez dar imi apare o eroare si littleshamy99 s-ar putea sa fie o problema de server o fost probleme de genu asta de o mie de ori pe ro en sau uk nu-ti fa griji asta nu e o problema se va rezolva daca nu se rezolva doar contacteaza un administrator si va rezolva problema... sper ca te-am ajutat!

323 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LittleShamy99 metin2 united(fara suparare pentru unii GA, SGM, GM care probabil citesc si ei aceste mesaje), are destul de multe buguri, unii moobi ca de exemplu in v3 padurea rosie etc...iti dau dmg si de la o distanta de "20m" sa zicem, asta e unul dintre multele buguri din joc.Pentru ceilalti care spuneti ca "mie imi apare saphir, nemesis sau elios "Offline" nu poti face nimic, pur si simplu servarul care este offline are probleme si GM la inchis ca sa poata rezolva acea problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa face si la mine ma duc in padure si nu mai pot intra pe ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge metin si downladeazal din nou... e din cauza la grafica. Nu este setat bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti.mt2 united acum este inchis. dar cine stie cand se deschide?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I peaf metin2 united

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ionutz. cred ca nu iti merge momentan se face update. schimba shopurile etc. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ho ho baieti nu va agitati sv nu merg pentru ca va spun eu am anuntat un admin pe el si mi-a spus ca dupa max 1-2 zile jocul e remediat si va fi la loc pentru ca este ceva neinregula cu programul lor si daca doriti iteme si raspuns la intrebarile dc nu merge cautati admin la id asta:gmunited48

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexby96 joc eu pe elios lv 108 am hwang, baron itemuri epice de toate coif, scut si is bun vreau sa ne intalnim sunt sura pe nume:roda: te astept regat albastru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)) jocul nu e compatibil cu pc tau sau ai lag cand joki united

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate deci ce are united ca de 2 zile nu mai merge primul server...care imi aduki sh mie o explicatie...mstongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu merge de loc nici-un serval apare offline toate ch-urile pe toate servarile am cont de 111

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai noroc ca tie iti merge da mie imi scrie eroare la conectarea de servarcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai bug sau o fi de la metin
reinstaleaza metinu din nou si eu joc united am 104 si am patit si eu la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar de ce nu pot intra in joc pe srver nemesis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce lv ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi nu avei net ca si mie mi se intampla la ceilalti le apar si mie nu cand nu am net deci incearca iar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frt fa-ti alt cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ie din cauza Bugului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi merge acum united am lvl 100 ninja king2 toate epice de la 90 si rivulete(pumnale de 90) +8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dc nu merge ca la mine merge! Ionutz nu trebuie sa faci ceva sa nu-ti mai dea eroare cand il instalezihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal
si eu sunt pe shapir si imi apar monstri
sunt lvl 94 si ma lupt in liho daca te vad te cresc
ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma joc metin 2 united dar azidimineata nu-mi mai merge sv ellios si nu merge dar pe celalante sv merrg dc
ziceti si mie va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc pe united de 3 luni am mai multe conturi si cresc in new map cel mai mare cont al meu este de lvl 118 am baron +7 kwang +9 epice de 70 +7 cel mai mare joc pe sv elios pe albastru id meu este seby_total97

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa ii transmit lui GM ceva:va rog fa servar 3 din metin2 united!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti de ce nu iti apare pentru ca nu poti de oarece ai lvl pra mic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa video

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleazal inca odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc metin 2 united si e foarte tare celelalte metine care le-am jucat nu mi-au placut dar acesta imi place foarte mult si am de gind sa-l trec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa reinstalezi si incearca din nou. dac nu mg nici asa fa-ti alt caracter sau poate ar trebui sa il scanezi ca poate are virusi si de aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sal instalezi iar metinul