| GaZaTaCeTeIuBeStE a întrebat:

Eu ma joc metin2 united. si de ieri cand merg in desert in v2 si mai ales in padurea rosie pentru ca acolo cresc nu imi apar monstri da imi apare ca ei dau in mine. e ca si cum ar fi inviziblili. si la ceilalti jucatori le apar monstri. is pe shapir la albastri. plzzzz ajutati-ma. dau funidta.

Răspuns Câştigător
| Darkmoonight a răspuns:

@ionutz nu merge metin2 united si eu am vrut sal instalez dar imi apare o eroare si littleshamy99 s-ar putea sa fie o problema de server o fost probleme de genu asta de o mie de ori pe ro en sau uk nu-ti fa griji asta nu e o problema se va rezolva daca nu se rezolva doar contacteaza un administrator si va rezolva problema... sper ca te-am ajutat!

323 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah casa va mearga metinul trebuie sa instalati "net framework visual c++ si hamachi" daca va bagati hack dmg pe metinul asta nou nu o sa va mearga bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am lv 105 dar nu stiu ce are ca nu mai merge saphirwaiting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei mi-am descarcat metin2 united siimi zice ca configuration is incorrest ce sa fac? ziceti-mi VA ROG

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie și mie la fel pentru ca nu merg serverele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei mergi in alta parte
te cresc eu am level 102 si te cresc vreo 20 lvl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o problema la server.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog dati add la id meu daca ma puteti ajuta incerc sa instalez iar metin2 united de 2 zile dar nu merge nu stiu ce are tot incerc mi-am reinstalat windows am Xp Profesional si imi da o eroare: The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click ok to terminate the application.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall zi-mi contul ca iti fac eu doar zi-mi ce lv aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orcum nici mie nu imi mai mege da o eroare si am lv 126 si 99 la %

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu cred ca mai pot iesi din map1 offff:p.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu merge saphir am 111 sun+2 etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge metin2 united adica: atunci cand intru pe cont aleg un caracter dau start si dupa aia ma trimite inapoi sa aleg serverul de 2 zile se intampla asta.plz spuneti ce sa fac ca m-am teleportat cu warping in padurea rosie si gata nu mai mergecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai du-te in regatu tau ca acolo iti apare monstri din moment ce esti in alt regat nu poti sa bati nimic decat sa te dui in padurea rosie sau in grota exilului daca ai lvl 75 sau 89 sa te uci sai bati pe aia de 97 numai dca ai toate alea plus 9 daca sti si sa le fci si cel mai repede cresti pe mt 2 united de la lvl 30 in desert la aia de 50 eu m-am facut din prima 51 in 2min big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut cati ani ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai o carte magica sau asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilorrrr va zi cu ca GM a dat lege sa nu se mai poata intra pe conturile mari mi-a zis un preten vorbiti cu mine pe id-ul:street_fighter72

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok
poate sau poate nulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau da-mi id tau de mas si te voi ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine reinstaleaza jocul parerea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge metin2 united deloc. le mai trebuie servare. sunt prea multe persoane care joaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu l-ai tras bine
trebuie sa iti apara dovland#1:d:d:d:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde esti sau unde te duci nu poti sa dai in ei du-te in alta parte sa vezi cum scapi sau daca nu vorbeste cu administrator da te avertizez e englez si mie mi s-a intamplat la fel in new map am lvl 102 hawongplus 7 si baron plus 6 sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in desert si stai acolo sa te creasca unu de lvl mai mare ca tine si din-truna iti vor aparea. In cel mai rau caz, adica daca nu-ti apar nu intra 1 luna pe cont sigur vei vedea rezultatele. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 united e desfintat. nu mai merge. intra pe el ca nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal si eu am o problema serverul nemesis nu-mi merge dae celelalte da daca imi fac caracter pe celelalte ma scoate ce naiba are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te duci in padure