| Mada37 a întrebat:

Hei TPU zilele trecute m-am bagat intr-o activitate la scoala pe tema organizare dr evenimente si trebuie sa organizam un eveniment de valentine's day trebuie sa ne gandim la ideei. Ma ajutati si pe mine cu niste ideei? Va rog

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Ce legatura are cu ecologia?

| VeveAnn a răspuns:

Ati putea organiza un fel de petrecere.Baieti imbracati intr-un anumit fel, fetele la fel. Putei cumpara fiecare cadouri si sa trageti biletele sa vedeti cui trebuie sa ii dati..etc. Sunt multe jocuri amuzanta daca la asta te referi. Puteti face un concurs de dans pe perechi

| Thisisnotme a răspuns:

Poti organiza un bal in care sa alegeti cuplul perfect sau daca nu sunt cupluri regele si regina sau sa fie un concurs pentru fete, fetele sa i-a un trandafir si sa il dea baietilor pe care ii plac sau invers sau un alt joc sa va puneti in cerc tori si sa alegeti pe cineva in mijloc voi va invartiti in jurul persoanei respecteve si la un moment dat va opriti eu va trebui cu ochii inchisi sa alea pe cineva si sa ii marturiseasca ceva romanitic fara sa stie cine e!

| OtiliaMarculescu a răspuns:

Masti, costume, jocuri de rol, bratari care sa specifice situatia amoroasa(ex: bratara rosie-intr-o relatie, bratara neagra-singur), jocuri de cunoastere: fiecare trebuie sa ii faca o descriere cuiva si ceilalti trebuie sa chiceasca, karaoke.