| Marius1092 a întrebat:

Imi cer scuze. zilele trecute am vazut mai multe intrebari pe tema asta insa nu mai dau de ele.
Ce as putea sa ii iau iubitei mele de Valentine's Day? Nu prea am nicio idee! sad

Răspuns Câştigător
| Yosifica a răspuns:

Buna, depinde de varsta voastra s buget la fel cum a zis si white_2190, deci ai putea sa ii iei un ursulet pe care scrie love ( sau alta jucarie), o bratara de argint /aur (lantisor,cercei ) ce vrei... un buchet de flori sau o cutie de bomboane, de asemenea ai putea sa-i faci tu ceva deosebit de exemplu sunt diferite firme care pun poze pe cani, tricouri,perne(poza cu amandoi, in caz daca ai una sarutandu`va cu atat mai bine),un parfum, o esarfa, un breloc frumos cu o inimioara scuze nu imi vin mai multe exemple acum daca mai gasesc am sa revin la intrebare, succes si o relatie placutahappy

5 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Hey,buna!

Ai putea sa-i daruiesti ceva simbolic. cadouri comune ( bratara de aur, inel, ursi de plus, flori)
Sau daca vrei ceva mai excentric, o inviti undeva unde sigur va veti distra, iar acea zi sa v-o amintiti mereu.
pff.nu am inspiratie astazi, dar succes happy

| white_2190 a răspuns:

In functie de varsta se pot da si cadourile...si de buget bineinteles...dar la orice varsta.ii poti oferi prietenei tale un buchet de flori si o cutie de bomboanehappy succes

| JustDoIt456 a răspuns:

Eu mi-as dori un buchet de flori maare happy Adica nu chiar exagerat happy Succes :*

| Marius1092 explică:

Cate detalii pe care am uitat sa le amintesc. Eu am 19 ani, ea 15 blushing. si e destul de reticenta in privinta cadourilor. Are impresia ca "profita" si mereu ma roaga sa nu ii iau nimic. Deci. ceva mai mult simbolic. Si multumesc Yosifica, ideile tale sunt bune, dar deja i-am daruit o perna personalizata. Astept si alte sugestii daca mai aveti. :d

| Yosifica a răspuns (pentru Marius1092):

Scuza-ma am revenit la intrebarea ta, cu o sugestie, dar din pacate nu stiu daca vei fi deacoord cu ea, din cate am citit din justificarea ta prietena ta adora ceva simbolic, nu neaparat ceva cumparat, deci ai putea sa iti faci un cont pe youtube si sa ii faci un filmulet cu pozele voastre si diferite declaratii si poti personaliza videoclipul cu o melodie care ii place, iar acel video mi s epare ca se si sterge cred daca nu vrei sa mai apareti happy pe youtube