| giorgyana99 a întrebat:

Hello TpU deci cine intra pe saitul www.clotverde.ro/cvsm/detalii/126 si dati vot si reuseste sa convinga cat mai multe pers sa voteze in maxim 2 zile primeste funda si nu ma mintiti in legatura cu nr pers pentru ca stiu ca momentan sunt 28 de voturi si am sa fac calculul dar promit funda pentru cel care convinge cele mai multe persoane sa imi voteze scoala

3 răspunsuri:
| Sebby a răspuns:

Daca ar si merge link.ul...batting eyelashes

| giorgyana99 explică (pentru Sebby):

Poate k nu merge nu stiu dc da daca il scrii tu acolo la link-uri merge