| AndreeaG a întrebat:

Help me cu cateva curiozitati[gen stiati ca.] despre sticla? Sticla de ciob, nu PETurile happy[despre sticla, nu despre altceva] Thankskiss

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiai ca pe 4 sticle de lapte se poate suspenda un autovehicul?

| Mwhahahaa a răspuns:

Stiati ca...

* Sticla are nevoie de 1000000 de ani pentru a se descompune in bucatele mici?
* Prin reciclarea unei tone de sticla se economisesc 1. 2 tone de materii prime ( soda, nisip, feldspat)?
* Sticla poate fi reciclata la nesfarsit fara sa isi piarda din calitati?

Baftă în continuare! Te-am pupat!

| Mihai300_6475 a răspuns:

Stiai ca 2 sticle goale de bere nu fac cat una plina?laughing