| justinbieber_5706 a întrebat:

Ok ce faceti? imi spuneti si mie cum stati unde gasesc si eu o crema in potriva cosurilor?sadcrying sa ce trebuie sa fac sa scap de eicryingsad

11 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Băi justin bieber, "coşuri" e de genul feminin.
aşadar, se zice ELE. nu EI.

| Africanwitch a răspuns:

Bieber, cum e posibil tie super star-ul sa iti iasa cosuri? Te faci de ras, frate, in fata mucoaselor disperate!
Pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Date cu ulei de lavanda

| Andrre a răspuns:

I-a o aspirina sau 2. thinking nu mai stiu exact si sfaram-o in ceva apoi stoarce niste picaturi de lamaie si amesteca. o sa se faca un fel de pasta dupa te dai cu ea pe fata / cosuri si o lasi acolo vreo 5-6 min.

| LittleZu a răspuns:

Clearskin de la Avon.
3-4 feluri, folosite o data pe zi, si in maxim o luna, esti fresh.

| TPUSenior01 a răspuns:

E fa ce zic cei de sus sau joslaughing

| kareina a răspuns:

Piseaza aspirina iar cu putina apa fa o pasta, aplica pe cosuri iar cand incepe sa se usuce pe fata si te cam strange la piele, spala.te cu ceai de musetel caldut si apoi sterge.te prin tamponare.Repeta acest sistem din 2 in 2 zile.Bafta!

| katalinu26 a răspuns:

Zineryt

| Mada4ghn a răspuns:

Eu ma dau cu Ducrey si e f buna. Chiar dupa prima aplicare se vedea dif.putin...ca doar era dupa prima aplicare dar se vedeahappy

| Inna16 a răspuns:

Eu am ceva baton e super bun
in 2 zile nu le mai ai
chiar daca o fost 15 lei
dar merita
te dai cam de 2-3 ori pe zi
ti le usca
si dupa aia iti dispar

e super bun
eu ma dau numai odata pe zibatting eyelashes
si merge

se numeste BATON CORECTOR PURIFICATOR [PURIFING CORRECTOR STICK]

| andreea13_5992 a răspuns:

Incearca ceva de la Balea, sunt foarte bune produsele.