| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda crema de fata in potriva cosurilor? Multumesc pentru intelegere.

Răspuns Câştigător
| little_2513 a răspuns:

Zineryt
clean&clear

10 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cremă nu ştiu, dar poţi încerca Zineryt, are rezultate. Împortiva.

| traficanta a răspuns:

Eritroacneol, o gasesti la farmacie e 9 lei.

Am folosit`o si iti usuca cosurilehappy

Sau daca nu functioneaza, spala-te cu ceai de musetel si functioneaza sigurwinking

Nu te mai prostii cu tot felul de creme care iti strica tenul:-s

| roxpau a răspuns:

Mibazon este foarte bun pentru cosuri si nu iti raman pete si nici nu usuca fata

| lora3u a răspuns:

Si eu aveam intr-o perioada de timp cosuri, si am folosit o crema de la Garnier ( pentru piele uscata ). Chiar daca nu aveam pielea uscata, dar crema este folosita pentru hidratare intensiva, si m-a ajutat. Inainte de a ma da cu crema, curatam tenul cu apa calduta, si dupa aia ma dadeam cu crema Garner pentru piele uscata dimineata si seara. Chiar a dat rezultate bune, aveam tenul mai curat, mai fin, mai lumios. Crema costa in jur de 6 lei ( din Kaufland eu mi-am cumparat-o ). uite aici cum arata cutia;) http://img.envy.ro/......a-50ml.jpg

| adry_4721 a răspuns:

Garnier skin naturals

http://www.google.it/......tp?/imgres

se foloseste o data la 4 zile dar functioneaza.

| oanecorleone a răspuns:

Clean and clear
cam asa arata http://www.google.ro/......tp?/images
este foarte buna
sau zinerit http://www.google.ro/......tp?/search
le gasesti la farmacie

| flyuuuuuuuu a răspuns:

Zineryt

Retin-a

Brevoxyl

si un gel de curatare a fete sau exfoliantwinking

| flyuuuuuuuu a răspuns:

Incearca PROTEX lichid happy

| BlahxD a răspuns:

Hey happy.

Si eu am tot cautat creme, pana am gasit Clean & Clear, si am inceput sa ma dau cu ea, dar tot nu e destul de buna.Am auzit la cineva ca e foarte buna crema de galbenele naturala si m`am dus la farmacie sa cumpar.Chiar daca nu prea intra crema in piele, e super si functioneaza happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, sigur, se numeste gel anti acneic de la Beautycycle. intra pe www.beautycycle.ro. Costa 60 de lei, daca te intereseaza sa ti-o achizitionezi da-mi mesaj pe privat.