| anonim_4396 a întrebat:

Ce crema as putea folosi in potriva cosurilor de pe fata...ma distrug(ele).

3 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Brevoxyl.Gasesti la farmacie.Costa 20 lei.Rezultate in prima saptamana.
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spirulin. E o crema cu extracte din plante.Ieftinuta e. O gasesti la plafar.Plus ca poti face o data pe saptamana un gomaj cu malai sau tarate.Ideal ar fi sa nu le zgandaresti.Asa faceam si eu si mi s-a incarcat fata de cosuri si am scapat cu greu de ele.happy

| Dodon_Alina_1997 a răspuns:

Salut eu ma confrunt cu aceeasi problema dar deja imi trec cosurile pentru folosesc
1. Dimineata un gel de curatare
2.Sapun natural stii tu din plante pentru altfel risti sa-ti usuci pielea
3.Crema hidratanda de la Loreal ia este antibacteriana si te ajuta cu cosurile
Cind ai cosuri mari poti sa le dai cu alcool (parfum) pentru ca le usuca bine
Sper ca te-am ajutat