| InTheAir a întrebat:

Pot sa am contract de voluntariat la 2 sau mai multe organizatii, in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| jadir a răspuns:

Da,binenteles daca timpu tau liber este de ajuns incat poti desfasura mai multe activitati de genu, da!

3 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Ppoti sa faci parte de la mai multehappy la ce organizatii de voluntariat esti? as vrea si eubig grin

| ioanionel a răspuns:

Da bineinteles! numai sa iti permita timpul. Apropo fac parte din Consilul Director al unui O.N.G. ar fi nevoie de un secretar tehnic este cineva interesat din Timisoara sau Targu Jiu? Colaborarea se face pe baza de voluntariat cu contract bineinteles.

| Caprica19 a răspuns:

Da, eu am la vreo 2 organizatii, si acum in toamna poate ma mai inscriu la una.