| CuppiDoon a întrebat:

Salut.
Am 14 ani. si mi-ar placea sa fiu intr-un grup de CALUSARI...

Aveti indeea cum pot gasi pe cineva care sa ma inevte sa dansez acest stil de dans...

Mentionez va`s din Craiova.

1 răspuns:
| Piuliță a răspuns:

Pai eu sunt din jud olt(slatina) si am mers cu vara mea la o festivitate din osica de sus,cu niste traditii sau ceva de genu, in fine, e un sat...greci(e prin osica de sus mrg daca esti interesat intrebi lumea de satul greci) acolo sunt multi calusari de toate varstele.