| anonim_4396 a întrebat:

Hi happy
Va place stilul emo? V-ar place sa va integrati intr-un grup de prieteni emo?

V-ar placea sa aveti un prieten/a emo?

Ce nu va place la acest stil sau ce va place? thinking [si de ce]

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Imi displace total acest stil! Sunt morbizi si caraghiosi cu coafurile lor!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Îmi displace total stilul vestimentar însă cel mai rău îmi displace filosofia lor de viaţă profund antisocială.
Şi totuşi, nu am nimic în sine cu oamenii şi aş sta la poveşti cu ei.
Prieten/prietenă emo? Da, de ce nu?
Iubită emo? Neeah.

| Frogie a răspuns:

Ok, deci in Romania se adopta mai mult stilul vestimentar si coafura. Acesti adoloscenti care se poarta asa, sunt catalogati drept "emo". Emo, de fapt este o stare de spirit : "emotional- emotie ". Eu fac parte dintr-un anturaj de genul. Majoritatea prietenilor mei asculta muzica rock, punk, etc, au pierceuri, parul negru, lung, intins cu placa, dar nu sunt EMO. Se simt foarte bine in pielea lor, nu sunt nici deprimati, ci pur si simplu le place stilul acesta vestimentar.
Daca intri pe profilul meu de hi5, vei vedea ca niciunul nu are ganduri sinucigase, si niciunul nu e asa cum sunt de obicei descrisi.
Sunt persoane normale care adopta un stil un pic mai neobisnuit pentru altii.

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Eu nu prea am mpieteni ca mine dar ma simt bine si singura

| bianka_6461 a răspuns:

Oribil stilul emo. Sorryhappy

| Anna_5295 a răspuns:

Suntem niste oameni normali! doar ca avem alte pasiuni... iubitul meu nu e emo dar ma accepta asa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, imi plac unele tinute vestimentare.
Mie imi place sa discut cu ei, de multe ori discut pe chat.
Prieten ca iubit? Da, dc nu?