| mafiot1 a întrebat:

Salut.As dori sa ma apuc de strans diferite doze de bere, suc etc si la de dau la reciclat.Cat costa 1, 5, 10,15,100 de kilograme de doze in 2021 si unde le pot duce la reciclat in Bucuresti?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam 1 - 1.5 lei kg.
Cum ar veni strangi cred ca vreo 6 luni pentru 100 lei. Bafta

| Catrice a răspuns:

Dacă le iei deja aruncate din gunoi din tot orașul faci 100-200 pe luna la fer vechihee hee

| Frank51 a răspuns:

Dacă o faci pentru bani mai bine te apuci de cerșit.

| Mirel4412 a răspuns:

Direct la centru de colectare iei 1-2 lei pe kg. Daca faci cu masina 10 km pana la centru sa zicem nu merita ca pierzi toti banii pe benzina, doar daca vrei sa reciclezi, eu adun dozele goale si iau cateva sute de lei in cateva luni.