| Ella192 a întrebat:

Stiti un ONG sau asociatie care este anume pentru studenti si datorita caruia poti calatori si ei iti pot plati 50% din chletuieli (pe drum, cazare). Am auzit ca exista dar as vrea sa stiu cum se numesc exact. Multumesc!

1 răspuns:
| Evelyne96 a răspuns:

Cauta pe google Asociatia Young Initiative. Din cate am inteles, te poti duce ca voluntara in strainatate si platesti doar o parte din biletul de avion, cazarea si masa fiind asigurate. Sper sa te ajute! happy