| anonim_4396 a întrebat:

Salutare dragilor,

Cu siguranţă, fiecare, ne gândim la câte un proiect ce poate fi preluat de către ONG-ul pe care îl reprezentăm şi pe care ne dorim să îl ducem spre îndeplinire, astfel încât viaţa comunităţii din oraşul în care trăim, să se îmbunătăţească. Aşa că rugămintea mea ar fi ca voi să puteţi scrie câteva idei de proiect, realizate în organizaţia în care activaţi şi care pot fi suficient de pertinente şi realizabile.
La rândul meu, promit că voi posta aici câteva idei pe care eu le-am realizat în ONG-ul meu, numai bune de preluat şi realizat.

Vă mulţumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

As convinge oamenii sa nu mai dea bani la biserica ci mai bine sa doneze alimente la familiile sarace.