| jojuk a întrebat:

Stie cineva daca sunt prin cluj ceva organizatii ale studentilor care organizeaza iesiri, explorari. Ma refer la echipe care fac tot felul de excursii, explorari.

4 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Acum cativa ani erau.Lasami mesaj pe TPU si iti explic acolo.

| jojuk explică (pentru Pufffx):

Nu reusesc sa iti trimit mesaj. Dar de ce nu imi scrii aici mai multe informatii, sa vada si alta lume. Poate sunt interesati si altii.

| Pufffx a răspuns (pentru jojuk):

Acum cativa ani erau grupuri de voluntaraiat iar daca faceai voluntariata dica ajuta-i copii cu hadicapuri ( faceai lecti cu ei etc.) la o anumita perioada de timp beneficiai de o excurise gratuita.

| Sonnia a răspuns:

Cercetasii?!