| Lorin_9202 a întrebat:

Vreau sa fiu voluntar la Crucea Rosie Bacau...am 12 ani...sunt bine dezvoltat se poate?

Răspuns Câştigător
| Weeedha a răspuns:

Pentru a fi voluntar la Crucea Rosie, sunt absolut necesare cunostinte din biologie. Si cand spun asta, nu ma refer la definitia celulei. Mergi la spitalul din oras si intreaba acolo, sau, vorbeste cu profesoara/profesorul tau de biologie! Ei sunt cei care stiu cu siguranta! Bafta! >big grin

1 răspuns:
| Elisa_6224 a răspuns:

La crucea rosie poti merge linistit dar cu cunostinte minime de biologie...nu neaparat definitia celulei. Si eu am participat si am fost la sediul crucii rosii din cluj si ne pregateam pentru un concurs organizat de crucea rosie... nu este greu. oricum te invata ei acolo tot ce vrei, mai ales ca vei fi probabil si cel mai mic
mult noroc happy