| Yinsho01 a întrebat:

Vreau sa fiu voluntar la Crucea Rosie. Cum este programul, ce pot face acolo?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am fost sofer la ei dar la crucea rosie din Spania nu aia de la Romani, depinde ce locuri libere au

| Mayhem666 a răspuns:

Daca au un site oficial, poti sa intrii acolo ca sa aflii mai multe detalii, si gasesti si un contact acolo, poti sa efectuezi si un apel telefonic, ca sa primesti mai multe detalii, in caz ca cele de pe site nu sunt suficiente.