| CelTimid321 a întrebat:

Era un film in care o matusa si-a maltratat nepoata adoptata pana a uciso. Cum se numea filmul?

Răspuns Câştigător
| Deni237 a răspuns:

The Girl Next Door (2007) Acuma recent l-am revazut si eu si ma gandeam de ce as face asta din nou laughing) Vizionare placuta! :*

| CelTimid321 explică (pentru Deni237):

Multumesc frumos :* caut acest film de vreo 2 ore laughing)

| Deni237 a răspuns (pentru CelTimid321):

Cu mare drag :* si eu l-am tot cautat si am scris pe internet descrierea si apoi mi-am adus aminte laughing)

| CelTimid321 explică (pentru Deni237):

Eu l-am vazut la tv cam 2 an isi nici atunci nu stiam cum se numeste laughing

| Deni237 a răspuns (pentru CelTimid321):

Se mai intampla, si eu tot acum vreo 2-3 ani l-am vazut laughing) Chiar ma gandeam ca m-o marcat filmu ala, si cu toate acestea, acum cateva zile am zis hai sa ma mai marcheze odata si iar m-am uitat la el laughing)

| CelTimid321 explică (pentru Deni237):

Eu l-am vizionat la televizor acum 2 ani si nici atunci nu stiam cum se numeste.

6 răspunsuri:
| Deni237 a răspuns:

Sau mai este si varianta An American Crime, tot din 2007 big grin