| MagicHead a întrebat:

Saluuuut, caut si eu un film de o buna perioada de timp. Un copil este crescut de demoni si gasit in padure de catre armata chineza sau japoneza, acesta este luat in oras si transformat in sclav. Dupa aia vine unul cu una care era vrajitoare si le omoara liderul si le cuceresc orasul. Copilul ( devenit adult om mare chiar laughing ) pleaca in padure cu alti oameni sa le ceara ajutor demonilor. Cand ajung acolo asta le spune, orice a-ti vedea nu va bagati. Demonul si cu asta are o sabie in fata. Se transforma amandoi in vant si asta ia sabia iar demonul spune " nu ai uitat acest truc " se intorc in oras il recuceresc. iar la final primesc ordine a isi faca harakirii. Stie cineva filmul asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ronin: 47 Pentru Răzbunare.

| MagicHead explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult!

| SomeRomanianGuy a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo, ai gusturi si in domeniul filmelor. Cinefilo tongue

4 răspunsuri:
| MagicHead explică:

Ah da si asta la final se bate cu una care se transfoma in dragon

| FirstAid a răspuns:

E Ronin: 47 Pentru Răzbunare