| UrsuletZzZzDePlush a întrebat:

1.Baieti,cum ar arata fata perfecta pentru voi?
2. Ce va place cel mai mult la o fata[in afara de sanii si fund].
Funda.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pai sa fie cat de cat frumoasa, sa ma iubeasca si sa nu fie nici prea grasa dar nici prea slaba, imi place parul sa fie lung si picioarele sa fie lungi.

| Melyssuka a răspuns (pentru mgtow):

Cat de lungi ca la un strutraised eyebrows? ai innebunit cred ca...

3 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

1. Nu există perfecţiune.
2. Ochii şi părul.

| traie994 a răspuns:

Pai sa nu fie nebuna (habar sa nu aiba pe ce lume este) sa nu fie cea mai zgarcita sa fie sufletista si sa nu fie cea mai fitoasa in orice caz, acum ca putin se lauda aia se rezolva da nu mereu laude ...asa ar fi fata mea preferata... funda?