| Aηηy a întrebat:

1. ce zodie sunteti si cu ce zodie va intelegeti cel mai bine?
2.cu ce zodie va intelegeti?
3.care este prenumele vostru si cum va place sa vi se spuna?
4.cu ce sunteti imbracati in momentul asta?
5. purtati vreo bratara, lanta, inel, cercei in momentul asta?
6.la ce ora v-ati trezit?
7.ati dormit cat ati vrut sau v-a trezit cineva?
8.pe ce site mai sunteti in afara de TPU?
p. s sunt niste intrebari prostesti dar ma plictisesc si nu stiam ce sa mai fac devil)

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Si eu de plictiseala iti raspundlaughinginteresant.

1)sunt scorpion si ma inteleg cel mai bine in momentul de fata cu un sagetatorhappy
2)cu capricornul si taurul
3)prenumele meu este diana si imi pl sa mi se zica dia, sau diana
4)cu fusta de blugi sh maieu
5)3 inele si o bratara
6)la 10:57
7)am dormit ca am vruttongue
8)pe...nu imi mai amintesclaughing
:*

15 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

1.Sunt capricorn, ma inteleg cel mai bine cu gemenii
2.Ma mai inteleg bine si cu fecioara si cu balanta.
3.Prenumele meu e Anita, mi se spune Anita sau Anny
4.Sunt imbracata in pijamale(pantaloni scurti si un maieu)
5.Am un lantisor
6. M-am trezit la 1 fara un sfert
7. M-a trezit cainelelaughing
8.Pe clopotel fac teste

| OanaG a răspuns:

Leu cu sagetatorul

Sagetatorul, Taur

Oana. mi se spune tot Oana

blugi scurti un tricou laughing

nu

pe la 7 laughing

m-a trezit telefonul laughing

TPU, slabute.ro,[erfecte si ziarele astea happy

Cu placere pentru interviu rolling on the floor

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

1.Berbec cu ascendent in capricorn
2.ma inteleg bine cu o prietena sagetator si cu fratele meu care este leu cu ascendent in capricorn
3.Andreea Silvana.Prefer Andreea sau Silvy
4.pantaloni scurti si tricou
5. da o bratara, un lant si cercei(toate din argint)
6.la 8 jumate
7.Nu m-a trezit nimeni. pur si simplu nu am mai putut sa dorm
8.Cinemarx.ro
Kissfm.ro/live(ascult muzica)

| Malvina24 a răspuns:

1sunt zodia berbec si ma inteleg tot cu un berbec
2cu berbecii ma inteleg bine, chiar de sunt incapatanati asa ca mine bug
3 Malvina e prenumele meu si asa imi place sa mi se spuna.
4 pijamale...eu abia ma trezi ce e ''neata''
5 nimic din cele mentionate decat o bratara sfintida(nu o dau niciodata jos de la mana)
6 devreme apoi m-am pus iarsai in pat.
7 mi-am pus ceasul sa sune sa fac patul si o cafea ca a venit iubitul meu pe la mine devreme pe la 8
8 mai stau pe hi5 si uneori pe mess(mai rar)

| nobody_9468 a răspuns:

1-2.Sunt varsator, ma inteleg bine cu gemenii, sagetatorii si balantele.
3.Anamaria,prefer Ana sau numele de alinttongue.
4.Pantaloni trei-sferturi care i-am taiat cu cateva zile in urma si au devenit scurti, un maieu nici nu stiu de pe unde e, l-am ales fiindca e super cald si el e super largwinking.
5.Nu,nu port nimic, sunt acasa si prefer sa stau cat mai lejer.
6.La 11. 34, chiar m-am uitat la ceas.
7.Am dormit cat am vrut, insa stiu ca a venit cineva sa ma cheme la masa si i-am zis ca nu mananc, doar eu dormeam in acel moment!
8.Rimel si atat.

Bafta.

| Frogie a răspuns:

1. Pesti si ma inteleg bine cu Gemeni ( iubitul meu )
2. Gemeni ( am mai zis odatahee hee )
3. Angela Gabriela - Angy
4. Pantaloni scurti si maieu
5. Nu, nu obisnuiesc sa le port in casa, ma incomodeaza.
6. La 10. 30 ( Stiu, dorm mult. dar ma culc tarziu )
7. M`a trezit un mesaj de la prietenul meu
8. Heyo

Si eu ma plictisesc de moarte, mai ales pe caldura asta!

| Anduciu a răspuns:

1. Taur
2.Habar n-amlaughing
3.Prenumele meu este Andreea si imi place sa mi se spuna Andu, Anduciu sau Andulica
4. Un maieu si o pereche de pantaloni scurti
5. Port cercei(4 in total)
6. 9:12
7. M-a trezit matusa mea.
8.Pe niciunul

| Anytsa a răspuns:

1. Eu sunt zodia varsator! Ma inteleg foarte bine cu racul ( Rac fiind prietenul meu )!
2. Rac!
3. Anna. Pai imi place sa mi se zica Anytza. Sau depinde de toanele in care ma aflu in acel moment!
4. Cu o rochita roz.
5. Da. Am o pereche de cercei, un lantisor, si 6 inele.
6. C'am pe la 10 si jumatate.
7. Cateogoric ca da!
8. Youtube, hi5

Uite ca de plictiseala au raspuns c'am multi!

| Angiutssa a răspuns:

1.Sunt taur.
2.Ma inteleg bine cu toata zodiile.Depinde totusi de fiecare persoana in parte.
3.Prenumele meu este Angela, imi place sa mi se spuna Angi si Angiuta, insa o singura persoana imi mai zice cateodata Angelique.laughing
4.Cu niste pantaloni scurti si un tricou.
5. Da port cerceii mei preferati cu Yng si Yang + uncercel mic cu o piatra alba + un cercel mic cu piatra neagra.
6.Pe la 9...
7.Nu am dormit cat am vrut, m-a trazit caldura.
8.Pe Goagal.

| Anelisse a răspuns:

1. berbec. cu gemeni
2.cu zodii de foc si de aer adc scorpion, leu, balanta, fecioara.etc
3. diana anelisse.imi plc anelisse(e mai neobisnuit)
4. lejer, ca pentru casa, intr-un maieu albastru si niste pantaloni 3 sferturi
5.acum, inel si cercei
7. m-a trezit mami.crying. si visam asa frumoshee hee
8.trilulilu.ro.ascult muzica

PS:m-am distrat sa raspund la ele. dar data viitoare poate ai mai multta inspiratie in alegerea intrebarilor pentru TPU

| AlexSala a răspuns:

1. Sagetator, cu balantele.
2. Cu toate.
3. Alex. Imi place sa mi se spuna Alex.
4. Un short.
5. Bratara.
6. 8:30. mi-am facut o cafea ( n'am apucat s'o beau ) si m-am culcat iar pana la 10:30.
7. M'a trezit cainele.
8. rapidisti.ro

| rastaman590100 a răspuns:

Mi s-a spus ca sagetator big grin
ma inteleg bine o o prietena care e capricorn
daniel. da prefer sa mi se spuna pe numele de familie
un sort de baschet.
nu
cred ca 11
cat am vrut happy
o ard pe multe site-uri. big grin

| laviniaerg a răspuns:

1. sunt fecioara

2.ma inteleg cel mai bine cu taurii, racii si capricornii

3. ma cheama lavinia si imi place sa mi se spuna lavy

4. cu un maiou si pantaloni scurti laughing e cald tare

5. port lant, inel si ceas

6. pe la 10-11

7. m-am trezit singura. am avut un vis ciudat care m-a pus pe ganduri

8. pe facebook

| nikolikky a răspuns:

1.scorpion si cu taur
2taur si sagetator
3nikoleta si mi se zice si imi place nimic
4 cu o bluza cu maneca lunga, larga in gungi mari albe si rosii si cu o pereche de colanti sport albi cu dungi intru parte cum sunt la pantaloni de trening
5 nu nimic
6 la 9:05
7ma trezit mama ca a venit varmea
8clopotel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Varsator. ma inteleg bine cu persoane din aceeasi zodie cu mine.
2.Ma inteleg bine cu zodiile: Varsator, Gemeni, Balanta, Fecioara.
3.Ramona. Mi se spune Ramo sau Mony.
4.Sunt imbracata cu o pereche de pantaloni de trening si un tricou.
5. Port cercei de argint in forma de trandafir.
6. La 9.
7. Am dormit cat am vrut.
8. Pe Google