| Baiattt a întrebat:

1.Cum as putea sa cuceresc o fata? ceva idei pls?
2. Dar o fata care are iubit?
3.Cum ar trebui sa fac ca sa fiu relaxat cand vorbesc cu o fata? Ca intodeauna cand vorbesc cu o fata am niste emotii pff si nu stiu cum sa scap de ele. Ceva idei?

1 răspuns:
| deeyutzza94 a răspuns:

Buna! Eu incep cu 3 laughing) Sunt mai directalaughing
3.Poi parerea mea este sa fi cat mai relaxat si sa fii tu Tu asta este cel mai important.Nu spune unei fete ca iti plac manelele daca tie nu iti plac doar pentru ca ii plac ei.Ea trebuie sa te placa pe tine pentru ce esti nu pentru cine pretinzi a fi.
2.Pai de ce sa cuceresti o fata care are iubit? Poate ea chiar tine la tipul respectiv si nu cred ca ar fi corect sa intervi tu in relatia lor.
1.Pai atunci cand fata trece pe langa tine zambestei discret dar in acelasi timp elagant sa vada ca iti place de ea.Intra in cat mai multe discutii cu ea si incearca sa te faci interesat de ceea ce ea spune.
Bafta! Sper ca te-am ajutat.