| bikedavid a întrebat:

1.cum pot slabi in afara de mancatul mai putin si facutulor abdomenelor si genoflexiunilor? 2.cum scap de cosuri am folosit creme, gluri de la avon dar nu prea au mers ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| Ghyslain a răspuns:

1. Adormi si trezeste-te la ore fixe. Respecta mesele principale ale zilei. Ar trebui sa iei micul dejun la 9, pranzul la 13:30 si cina la 17:30. Nu manca niciodata dupa ora 18:00. De dimineata, inainte de masa, ia 2 linguri de otet de mere ( din acela de la Plafar) si dizolva-le in apa. Daca nu ai probleme cu stomacul, poti lua otetul si nedizolvat, dar trebuie sa mananci imediat ceva. Nu manca prajeli, nu consuma bauturi carbogazoase, incearca sa bei intre 1, 5 - 2 litri de apa/zi si sa reduci consumul de paine si fainoase, in general. De asemenea, trebuie sa iti faci un obicei din a manca numai fructe si legume si, ocazional, carne de peste. Ar trebui sa consumi nu mai mult de 1400 de kalorii/zi, pe care sa le arzi zilnic prin efort fizic.
2. Cel mai probabil, cosurile au aparut din cauza toxinelor depuse in organism. Daca respecti regulile de mai sus, mai mult ca sigur scapi de cosuri. Sper ca te-am ajutat.

| The21Luk a răspuns:

1.Mananca putin si des, fara grasimi, fara carne prajita, cartofi prajiti, sau altele. Incearca sa mananci salate, legume, fructe, si bea multa apa. Profita acum cat mai e cald si poti manca cu placere toate astea. Si nu uita, fara sport nu faci nimic, alearga pe fiecare seara cate o ora si o sa vezi rezultate.
2. Daca esti adolescent nu prea ai ce le face, o sa dispara singure, dar ca sa nu se inmulteasca, incearca sa iti mentii fata curata, spala`te cat mai des. Dimineata si seara cu un gel de curatare, iar in cursul zilei cand e cald, poti sa iti mai dai cu apa pe fata (mai ales acum cand e cald). Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2. Foloseste sapunurile naturale pe baza de uleiuri vegetale, plante medicinale, argile, sucuri naturale etc. Le gasesti pe www.efrumuseti.blogspot.com