| eleleleeee a întrebat:

Cum sa fac sa scap de cosuri si de roseata de pe fata.....am folosit tot felul de creme si tot nu a mers

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Eu am scapt cu niste produse de la Guinot (Gommage peu nette; Gommasque; Nettoyant visage si Hydrea beaute) + niste tratamente cosmetice. Produse recomandate de cosmeticiana pentru tenul meu si au dat rezultate. Poti sa le incerci dar nu stiu daca au acelasi rezultat pentru toata lumea.

| bDaniel a răspuns:

Daca vrei sa scapi de cosuri cauta pe cineva sa faci... ca alttfel nu se poate sorry pentru cuvinte dar asa este

| Nickname1890 a răspuns (pentru bDaniel):

Asta e cea mai mare tampenie dovedit stintific ca nu are nici o legatura acneea cu actul sexual.

| bDaniel a răspuns (pentru Nickname1890):

Nu echiar asa ma