| MariA00 a întrebat:

1. FUNDA cine imi povesteste detaliat cel mai urat vis care l-a visat!
2. FUNDA cine imi povesteste detaliat cel mai frumos vis care l-a visat!

P. S. Va alegeti o varianta (dintre 1 sau 2).

Răspuns Câştigător
| soraGrime a răspuns:

Le aleg pe amandoua big grin

1.Eram in clasa la scoala.Bancile erau toate date spre perete,iar in mijlocul clasei,pe o banca era un sicriu.Iar in sicriu era tatal meu,care avea ochii inchisi,pozitia de mort,dar ii curgea transpiratia pe la frunte.Iar eu luasem o batista din buzunar, si i-am pus-o pe frunte, iar cand am luat-o de acolo era plina de sange.Langa mine erau mama si fratele meu. Apoi a intrat in clasa diriginta mea,si a spus:'Hai iesiti,ca e bantuita'. Sincer,nu stiu ce a insemnat acest vis, dar oricum, a fost oribil si m-am trezit plangand in hohote.

2.Era o zi normala,eram pe afara cu niste prieteni,iar in curtea scolii se dadea pe skate baiatul de care imi place.Apoi m-a chemat la el,eu m-am dus,si m-a pus sa ma urc pe skate. Apoi incepusem sa fac nu stiu ce trickuri,scheme,care la momentul respectiv nici nu le stiam[nu ma urcasem pe skate niciodata big grin]. Apoi, am cazut, iar el m-a luat in brate si m-a sarutat.blushing Nu o sa uit acest vis.blushing

5 răspunsuri:
| AnonimGirl a răspuns:

Cel mai frumos vis visat a fost cand am mers in Mall cu iubirea vietii mele si ne-am sarutat, ne-am iubit, imi cumpara o sumedenie de haine si avea multi, multi bani.

| AndutzaAndu a răspuns:

1. Păi. Cică eram eu și cu mama, sora mea, și cu nepoata în aeroport, îl așteptam pe cumnatul meu. Și a apărut un bărbat a apărut în aeroportul ăla și i-a zis la sor'mea că o duce el la soțu ei și a dispărut. Apoi eram acasă și despachetam bagajele thinking și eu am luat un fir de păr în mână și m-am uitat în dreapta mea și l-am văzut pe el dormind pe canapea. straight face
Apoi, eu m-am dus să fac duș (mi-a apărut o imagine făcută de sus parcă, parcă erau mai multe dușuri, ca la pușcărie, nu știu cum să ziclaughing) și cică el a venit la mine ca să-mi aducă hainele curate cu care să mă îmbrac, când colo, a vrut să mă violeze da a văzut el pe dracu, i-am dat un cot în burtă și un șut între picioare de cred că a văzut stele verzi. laughing Apoi am chemat poliția și l-au luat, l-am înjurat și atunci de mama focului, că mi-a violat sora și a încercat și pe mine. laughing Și i-am mai dat și atunci șuturi...
2. Nu mi-l amintesc. big grin (De obicei visez doar porcării)

| Diana_3108 a răspuns:

1 cel mai urat
am visat ca m`am trezit din somn noaptea ptc se auzea un scartait de usathinking
si m`am ridicat sa vad ce se aude.m`m-a dus la usa si nu am vazut nimic:-l am venit inapoi in pat:-s si steam asa si nu puteam sa adorm. si deodata iar a scatait usa si imi era frica sa ma ridic...atunci am zis sa ma culc inapoi:-s dar nu putam adormi ptc usa ceea scartia si mai tare. atunci m`am ridicat si ma uitam lung si nu era nimeni, si cand m`am intors era cineva mort in spatele meu spanzurat de lustrastraight face era o femeie ptc avea parul lung si avea camasa de noapte:-l apoi m`am dus la parintii mei si nu erau. era televizorul aprins la ei in camera si apoi am ridicat plapuma si erau morti:-s dooamne=)0 si am inceput sa fug pe afara si ogramada de morti prin jurul meu cu sange si:-& am cazut si veneau spre mine...Pam! si m`am trezitrolling on the floor totusi asa in scris poate nu pare inspaimantator dar daca il visezicrying(

| fataaaa a răspuns:

1.Am visat ca am adormit in timpul orelor la scoala.Cand m-am trezit, am vazut ca era intuneric.Credeam ca sunt acasa si adormisem la birou, dar de fapt fusesem incuiata in clasa. Aveam telefonul in buzunar si am vazut ca eram la scoala.Am fugit repede si am aprins becul in clasa.Eram incuiata si nu puteam iesi. Dintr-o data se inchise becul singur, apoi se deschise si iar se inchise si tot asa, pana se arse.Plangeam de frica si nu stiam ce sa fac.Am aprins telefonul si l-am indreptat spre usa:Era o fantoma neagra cu un chip infiorator, eu nu mai puteam de spaima si urlam. Dintr-o data s-a repezit spre mine si m-a luat de picior.M-a tras intr-un vartej negru si mare, iar eu tipam si plangeam, apoi dintr-o data m-am trezit cu lacrimi la ochi.Ce vis urat a fost! Am ramas vreo saptamana cu spaima!

| kyllotzica a răspuns:

Cel mai urat "VIS" tocmai ma certasem cu pr meu si el sa aruncath la tren...trenul i`a taiat picioarele de jumatate.dar a traith.si a mers intr-un carucior pe rotile.el ma iubea foarte mult si a venit la mine la geam cand a iesit din spital. uitandu-se la mine pe geam a vazuth in umbra un hots care a ridicath cutsitul si a omorat`o pe mama si pe sora mea. apoi s-a speriat ca nu cumva sa fiu eu.sa chinuith sa ajunga la mine in casa si sa bagath in fata mea pentru a nu ma omora pe mine.
iar el a murit