| Hitalix22 a întrebat:

Ce alegeti?
1.Frumos/asa si sarac/a sau 2. Urat/a si bogat/a

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Urât și bogat (bine că nu și prost că aș fi refuzat oferta). Poți oricând apela la curv e pentru sex, dar sunt și fete care ar oferi afecțiune și s-ar culca cu mine din iubire.

| RAY a răspuns:

Nu asta conteaza si atractia fizica

suntserios
| suntserios a răspuns:

Urat si bogat... logic

| T0T a răspuns:

Urât și bogat. Câte tratamente și operații estetice scumpe îmi pot face...

| OldSoul a răspuns:

Hmm, cred ca as alege sa fiu foarte frumos.
De ce? E simplu!
Ma cuplez cu o batrana bogata, astept sa moara si in scurt timp voi fi si Frumos si bogat.
#Cumsafiiamantulafemei
https://youtu.be/cI7fIa0gDbE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista numai doua variante, astea propuse de tine. Propune mai multe variante sa avem de unde alege!

| Andwta a răspuns:

Aleg sarac si frumos. Conteaza sufletul nu si ce are.

| Kiki20098 a răspuns:

Nicio varianta
Vreau sa fiu asa cum sunt