| AvalohAlyn a întrebat:

Frumos dar sarac sau urat dar bogat? Ce alegeti? De ce?

Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Sa ma iubesca cu adevarat! Ce fac cu el daca e bogat si nu stie sa se comporte cu mine?! Ce fac cu el daca e frumos dar nu stie sa se comporte?!
Degeaba ai bani, azi ii ai maine nu ii mai ai. Viata nu ar trebui sa se rezume doar la niste hartii, daca ai strictul necesar eu zic ca e suficent.

| Coquina a răspuns (pentru CristinaSNC):

Strictul ala necesar tot cu hartii il cumperi, gaino.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristinaSNC):

Bravo! I mi place cum gîndesti, serios, sunt sigur ca ai un suflet curat, ce varsta ai? Multumesc.

| CristinaSNC a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

In 3 saptamani fac 18 ani happy

| CristinaSNC a răspuns (pentru Coquina):

Ma refeream un salariu cu care iti poti permite strictul necesar, draguto...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristinaSNC):

Sărut mînuțele! Multi înainte, sanatate multa.

| CristinaSNC a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc din suflet, la fel si tie happy.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristinaSNC):

Tu esti în poză?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristinaSNC):

Multumesc si eu.

| CristinaSNC a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu mereu pun poze cu mine laughing, in asta de acum nu, este Nadd Hu happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristinaSNC):

Tu de unde esti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaSNC):

"Sa ma iubesca cu adevarat!" ce va prieste minciuna asta laughing dar la aia care va iubesc cu adevarat le dati cu praf de mers si fugiti toate la aia gen Velea laughing. ipocrizia si minciuna e in floare pe TPU nu gluma

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Este alegerea ta ce vrei sa crezi. Spune-mi tu mie una care ar sta cu unul ca Velea, daca tot l-ai dat exemplu, daca ala nu stie sa se poarte cu ea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Era una frumoasa care avea copil cu altul, care statea cu el. nu o tin minte. ce sa mai zic de sotia lui, parca era insurat cu o negresa. nu le am cu "vedetele"

cat despre restul, chiar nu zic sa ma aflu in treaba. majoritatea baietilor care se poarta cu fetele ca niste regine, sunt bagati ca niste fraieri in "friend-zone" pe cand aia nesimtiti, gen "badboys" si altii au cate 2 3 fete laughing

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai gasit tu numai fete din astea, pacat. Aia frumoasa care are copil cu el nu era cu altul, era in proces divortwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaSNC):

"Ai gasit tu numai fete din astea, pacat." mai sa dea naiba, toate fetele de treaba se ascund de mine laughing. mda, ce sa zic. asa zic toate alea de treaba dar alea de treaba sunt nestemate rare, pe cale de disparitie

23 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Vezi sa nu-ti raspunda lumea sincer... rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns:

Nu conteaza daca e sarac sau bogat. Conteaza sa ma iubeasca cu adevarat, sa stie sa se comporte cu mine, exact cum a zis si Cristina big grin

| OoBunnyoO a răspuns:

Urata si bogata. As avea bani sa imi fac operatii estetice si as rezolva problema. laughing

| Geanin a răspuns:

Frumos si bogat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde seunsul cuvantului. Daca ar fi sa am un suflet fru os si sa fiu sarac asta as alege decat sa am un suflet urat si sa fiu bogat! Mai bine frumos si sarac decst urat si bogat.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Um, hai sa raspund sincer. Cred ca as alege urat dar bogat?! Dar nu un monstru laughing E greu de ales

| Resurrection a răspuns:

Urat dar bogat, deoarece in zilele de astazi, banul face legea din pacate si as avea mai mare avantaj cu banii.

| FizzMidOrAFK a răspuns:

Urat si bogat... Nu pentru bani ci pentru conduce masini scumpe love struck