| anonim_4396 a întrebat:

1.Salut TPU stiu ca este o intrebare cam stupida dar tot aud ca masturbatul slabeste este adevarat?
2.Are efecte negative?
3.Fiti seriosi va rog

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă vrei să slăbești prin așa ceva, mai bine renunță. Nu, nu este adevărat!

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Poate intr-un fel slabeste pentru ca faci miscare dar nu prea cred eu ca slabesti asa de tare doar frecandu-ti penisul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bă, dacă pui suflet şi perseverezi, te slăbeşte de te stoarce. Dacă o faci doar fiindcă simţi nevoia, nu ţi se întâmplă nimic rău.