| Pitufinaa a întrebat:

13 Vineri!~! Credeti ca e zi norocoasa sau ghinionista?big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Asa cum a zis si Matt, norocul ti-l construieti tu. Eu nu cred in ghinion, este doar o superstitie si opusul cuvantului "noroc". Deci este pentru fiecare norocoasa, sau ghinionista. depinde de intamplarile fiecaruia din ziua astabatting eyelashes
Baftahee hee

5 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

M-am născut pe data de 13, vinerea. Ziua mea a picat marţi(2011).Nu mă consider o persoană ghinionistă.Pot afirma că am avut noroc,faţă de alţi colegi. Faza asta,cu ghinionul, mereu mi-o aduce cineva aminte.O tipă spunea că m-am născut "în ceas rău", ce-o fii şi aia...
Nu acord importanţă.

| Diux96 a răspuns:

Pentru mine o zi normala.nu cred in chestii de astea

| BluishAngel a răspuns:

Hmmm...Nu stiu ce sa zic big grin. Oscilez intre cele doua.Pentru mine pare totusi a fi una norocoasa, chiar daca 13 vineri semnifica (cica) o zi ghinionista.Dar cine stie ce se mai poate intampla pe parcursul zilei. big grin

| Matt221041 a răspuns:

Norocul il faci cu mana tawinking Mult succes...

| Melllysa a răspuns:

Nu neaparat...depinde doar de tine cum va fi ziua aia.Succes in continuare.