| sebixx a întrebat:

18.04.2011, Luni - mi-am facut un pierce in limba, mi s-a umflat, iar azi mi s-a invinetit limba, s-a infectat? puteti sa-mi dati va rog niste sfaturi? FUNDOI puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

S-a infectat. Du-te repede la doctor. Ai grija. Bafta!

| Ecou a răspuns:

Sfatul meu ar fi, tinete bine caci vin clipe grele!

| Rebecca a răspuns:

Cata dreptate are Ecou. sfatul meu : Dispari cat mai repede sa te vada un doctor. probabil pierce'u ti l-a facut un prieten "foarte priceput". Daca tot iti vine cate o idee de asta. du-te frate la un profesionist si fa-ti ca ai sa te duci draq cu prostii de aste. in fn. sper sa se rezolve. Bafta