| fsa a întrebat:

@@@@@@@@@@@2 urgenta am inghitit cerneala
mor?crying adica pasta de la pix

Răspuns Câştigător
| princess_9789 a răspuns:

Nunu,,, stai calm ca nu ai nimichappy... daca ti-a placut poti sa inghiti si data viitoarelaughing... dar sa nu faci exces ca bineinteles ca e toxic. calteste ti gura cu niste apa si nu mai baga pixul in guratongue

4 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Bea lapte.Curata,un fel de detergent. Daca intelegi ce spun.

| forever4you a răspuns:

Pentru glume dintr-astea proaste ai categoria Trivia/Amuzante straight face

| Asdffk a răspuns:

Stai linistit (a).nu vei muri! nici pe departe.eu as zice sa incerci sa bei Multa Multa Apica... Funditaa? kiss

| Popik a răspuns:

Nu patesti nimic