| Cristina12Denisa a întrebat:

Cum se duce o pata de cerneala sau pasta de pix veche?

Răspuns Câştigător
| DascaluViorel a răspuns:

Incearca Apa Calba cu bicarbonat si putin venish

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Doar cu foarfeca!

| ElenaSA a răspuns:

Poti sa incerci cu Vanish, cu spirt-tampona zona sau cu bicarbonat amestecat cu apa calda.

| Vlach a răspuns:

Sa o speli de mai multe ori

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Dar nu ne-ai specificat pe ce obect a cazut.Dar am intalnit probleme din astea pata de cerneala nu trece, tot se vede, doar daca gasesti un produs de curatat, dar daca e veche si a stat ceva timp aceia s-a imprimat in acel obect si nu prea ai sanse sa o scoti, si cand e o pata de cerneala pe maini trece foarte greu si cu sapun. Bafta.