| anonim_4396 a întrebat:

A aflat ca mi-e drag de el si nu stiu acum cum sa fac sa creada ca nu ma mai intereseaza? suntem prieteni de multi ani... vorbesc cu el ne intelegem super ok dar vreau sa creada ca nu ma mai intereseaza.

1 răspuns:
| VIPER a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa il ignori(dar nu incepi asa deodata, cate putin cate puitn). sau fai alta prietena sa aiba cu cine sa vb sa nu se simta singur. fa-ti un iubit ca sa nu mai vorbiti asa de des. dar mai pastreaa legatura si cu el.
sp[er ca am fost de ajutor caci de obicei nu prea sunt