| JACKson a întrebat:

Sunt Matei din Brasov, eu acum 4 luni am fost cu o fata ne-am intalnit prin prieteni comuni, am stat 2 saptamani cu ea apoi ne-am despartit pe tema ca il iubeste pe altu, de curand am reinceput sa vorbesc cu ea si am aflat ca ea este cu baiatul accela de 2 luni, Eu vorbesc cu ea de vreo 2 saptamani, ne intelegem super bine ne alintam vorbim zilnic, suntem ca fratii, din pacate am intamplator am inceput sa tin la easad si ea ma prezinta si ma priveste ca amicul ei, din pacate am ajuns sa tin foarte foarte mt la ea si nu stiu ce sa fac

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Solutia, evit-o pentru un timp, fii un pic mai distant, astfel incat sa se simta mai putin bagata in seama. In acest timp, fa o schimbare majora la infatisarea ta, si sigur, dupa ceva timp, te va privi cu alti ochi.Problema e ca nu stim daca e adevarat indragostita de prietenul ei.

| Damian a răspuns:

Renunta acum pana nu incepi cu depresile, marea e plina de meduze...

| MisterDariusBoy a răspuns:

Ai putea sai spui ce simtihappy daca va intelegeti asa bine...banuiesc ca poti sai spui orice happy da sa fii sigur de ce i spui.asta poate sa va strice prietenia de tot in cazul in care ea chiar te priveste numai ca pe un frate si nici nu vrea mai mult :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce face daca ea tine la acel baiat, pe tine te priveste ca un frate un amic, cauta-ti pe altcineva

| JACKson explică:

Problema e ca uneori imi face "ochi dulci" sau asta de inteles...