| gaby0211 a întrebat:

A auzit cineva de revista hello kitty daca da sa imi spuna cate ceva despre ea pentru ca nu stiu daca merita sau nu sa dau banii pe ea?

10 răspunsuri:
| *Baby* a răspuns:

Intrebarea este:"Cati ani ai?!?!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am vazau-to in magazine, da diferite cadouri mi se pare ca pretul este 13 lei km asabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La prima revista pretul este de 7 Ron si eu cred ca merita ca are un inel si unghii false super dragute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ieri am vazut-o laughing nu m-am interesat de pret dar cred ca se merita. am vazut ca are unghii si un inel; d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ieri am vazut-o laughing nu m-am interesat de pret dar cred ca se merita . am vazut ca are unghii si un inel ;d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai cumparat`o? cum este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este suuper revista ca o am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merita sa dai banii pe ea e supper tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este am toate cele trei numere!:-)

| GEORGY_4531 a răspuns:

Da merita es uperr. inca nu o am dar o sa incep sa colectionez