| Lindaaa a întrebat:

A citit cineva de victor hugo notre dame de paris?"cam cate pag are? si este interesanta?

2 răspunsuri:
| sCzKun a răspuns:

Da, are exact 570 de pagini (din biblioteca ADEVARUL), dar e destul de complicata si trebuie sa ai multa rabdare, devine interesanta pe parcurs.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Foarte interesanta.Nu aprecia o carte dupa numarul de pagini.Te sfatuiesc sa o citesti. Daca lectura nu e printre pasiunile tale, cauta,, singur pe lume,, de Hector Malot.