| NUUSTIU a întrebat:

A comandat cineva de pe net vreo carte de la adevarul de aici... http://www2.adevarul.ro/......ul/comanda creeti ca este un site de incredere?

Răspuns Câştigător
| Locaa a răspuns:

Da, poti sa ai iincredere deplina in ei doar ca comanda iti vine in 4 luni daca sunt prea solicitati ca asa mi-a venit si mie

1 răspuns:
| TheWho a răspuns:

Am comandat anul trecut primele 15 carti si am stat 1 luna...nimic.
am stat 2.tot nimic.pana au trecut 4 luni si am zis ca numai are rost sa astept