| ykwty a întrebat:

A comandat cineva după jollystore.ro? Am nevoie de o părere, să știu dacă comand câteva perechi de teniși. (dacă produsele sunt ca în imagini, dacă sunt de calitate, dacă măsurile se potrivesc, în cât timp vine coletul și dacă pot da comanda cu cardul )

1 răspuns:
| Marin_Angelo_2002 a răspuns:

Produsele sunt foarte bune ce iti recomand este sa iti iei intotdeuna cu o marime mai mare pentru ca nu sunt corecte si a trebuit sa retrimit adidasii si sa imi dea altii, sper ca te-am ajutat